Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодний прожектор із датчиком 220В 20Вт AVT2-IC Sensor SMD Білий холодний
- Немає в наявності
- Код: 1022045
435 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Огляд прожектора AVT2-IC Sensor SMD
Світлодіодний прожектор AVT2-IC Sensor SMD забезпечує потужну та економічну освітленість. Використовуючи прогресивні технології, він включає датчик руху і освітлення, при 220В живленні і 20Вт потужності.Світлодіодна технологія та ефективність
AVT2-IC Sensor SMD використовує SMD LED, що забезпечують яскраве, холодне біле світіння. Світлодіоди цього прожектора забезпечують високу ефективність та довговічність, знижуючи енергоспоживання.Датчик руху та освітлення
Оснащений інтелектуальним датчиком руху прожектор спрацьовує при виявленні активності, запобігаючи непотрібному використанню енергії. Крім того, датчик освітлення активує прожектор лише за низького рівня навколишнього світла, збільшуючи його ефективність та тривалість роботи.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для освітлення теплиць, Для освітлення парковок, Для освітлення вулиць, парків, Для ЖКГ, Для освітлення лазень і саун, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення рекламних конструкцій, Для зовнішнього освітлення фонтанів, Для підводного освітлення басейнів, Для освітлення сходів, Для освітлення терас та балконів, Для освітлення вхідних дверей та воріт, Для освітлення ганку, Для освітлення навісів та альтанок, Для освітлення садових доріжок, Для підсвічування дерев та рослин, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення скульптур, Для освітлення елементів ландшафтного дизайну |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий, Холодний білий |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Світловий потік | 2000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6500K |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Світловіддача | 100 лм/Вт |
| Робоча напруга (В) | 175-265 |
| Матеріал розсіювача | Відбивач |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Довжина | 15.5 см |
| Висота | 5.5 см |
| Ширина | 10.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Ні |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Датчик руху | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 435 ₴


