Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
Опис товару
Опис
Діммер RF DMR 25А Black Sensor(Touch), вихідний струм 25А, радіо дистанційне керування. Радіус дії пульта до 100 метрів. Пульт на 5 кнопок + сенсорне кільце регулювання кольору світіння.
Діммер має 8 динамічних режимів і 3 статичних режиму. Є можливість керування яскравістю стрічки в статичних режимах і швидкістю мерехтіння в динамічних режимах. Так само даний діммер дає можливість точно регулювати яскравість світіння за допомогою сенсорного кільця. Одноколірний діммер зберігає останню програму після відключення живлення.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу: | 64 х 24 х 85 мм |
|---|---|
| Розміри пульта: | 113 х 56 х 22 мм |
| Робоча напруга: | Дванадцять |
| Вихідна напруга: | 12 / канал |
| Вихідний струм: | 25 А / канал |
| Кількість підключається стрічки: | 15 м (60LED/m) |
| Радіус дії: | 100 м (за умови прямої видимості) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість кнопок | 5 шт. |
| Кількість підключається стрічки | 20 м |
| Кількість рівнів яскравості | 30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Регулювання | Яскравості |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Струм | 25 А |
| Розміри | |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 25 A |
| Упаковка | Коробка |
| Режим роботи | Статичний |
| Вихідна потужність | 144 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 223 ₴








