Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Блок контролера №74 DMR 12А, 4 zones
- Готово до відправки
- Код: 1009707
378 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Унікальність та функціональність блоку контролера №74 DMR 12А
Блок контролера №74 DMR 12А, що забезпечує керування однією з чотирьох зон підсвічування, є чудовим вибором для цінителів інноваційних технологій. Цей пристрій відрізняється від інших своєю унікальністю та функціональністю.Многозонне підсвічування та керування
Блок контролера №74 DMR 12А пропонує можливість керування однією з чотирьох зон підсвічування. Це забезпечує гнучкість у налаштуванні освітлення, що робить його ідеальним рішенням для будь-яких проектів освітлення.Сенсорний пульт №73 для зручності використання
Блок контролера управляється за допомогою сенсорного пульта №73, що продається окремо. Пульт забезпечує простоту та зручність керування системою освітлення, дозволяючи максимально використовувати всі можливості блоку контролера №74 DMR 12А.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діапазон роботи | 20 м |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість підключається стрічки | 10 м |
| Кількість рівнів яскравості | 30 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 144 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Напруга мережі | 12-24 В |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Регулювання | Яскравості, Пам'ять останньої налаштування |
| Тип управління | Автоматичне/Ручне |
| Струм | 12 А |
| Розміри | |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378 ₴




