Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодний модуль №98 МТК-3030-1Led-W-1,5W SMD3030 IP65 білий
- Немає в наявності
- Код: 1009280
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сучасне освітлення за допомогою світлодіодного модуля №98 МТК-3030-1Led-W-1,5W SMD3030 IP65
Світлодіодний модуль №98 МТК-3030-1Led-W-1,5W SMD3030 IP65 білий являє собою продукт високотехнологічного освітлення, що поєднує в собі енергоефективність та потужну яскравість.Технічні характеристики
В основі модуля лежить один світлодіод SMD3030, що забезпечує сильне та ясне світло при споживаній потужності всього 1,5W, що робить його ідеальним вибором для енергоефективного освітлення.Захищеність та універсальність застосування
Модуль має ступінь захисту IP65, що робить його стійким до вологи та пилу, розширюючи сферу його застосування. Завдяки цьому модуль №98 МТК-3030-1Led-W-1,5W SMD3030 IP65 підходить для використання в різних умовах, включаючи відкриті простори.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Холодний білий, Білий |
| Кут свічення | 90 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Світловий потік | 300 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Мінімальній крок встановлення | 1 мм |
| Максимальний крок встановлення | 10 мм |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | SMD3030 |
| Колірна температура | 6000K |
| Габарити | |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 18 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 ₴


