Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодний модуль №94 MTK-5730-3Led-W-1,5W SMD5730 IP65 білий
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1009273
10 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Виняткова ефективність світлодіодного модуля № 94 MTK-5730-3Led-W-1,5W SMD5730 IP65
Світлодіодний модуль № 94 MTK-5730-3Led-W-1,5W SMD5730 IP65 білий - це енергоефективне та потужне світлодіодне рішення для різних областей застосування.Технологічні переваги
Цей модуль оснащений трьома світлодіодами SMD5730, забезпечуючи неперевершену яскравість і якість освітлення. Завдяки споживаній потужності 1,5W, модуль забезпечує високу енергоефективність.Універсальність та надійність
Зі ступенем захисту IP65, цей модуль стійкий до пилу та вологи, що робить його ідеальним для використання як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Модуль № 94 MTK-5730-3Led-W-1,5W SMD5730 IP65 – це надійне та ефективне освітлювальне рішення.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Холодний білий, Білий |
| Кут свічення | 180 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Світловий потік | 190 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Мінімальній крок встановлення | 1 мм |
| Максимальний крок встановлення | 10 мм |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | SMD5730 |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 66 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Висота | 8.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.



