Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодний модуль № 100 МТК-5054-3Led-W-0,72W-12V SMD5054 IP65 білий
- Немає в наявності
- Код: 1018052
8 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Светодиодный модуль №100 МТК-5054-3Led-W-0,72W-12V SMD5054 IP65 48 мм - Великолепие белого света
Светодиодный модуль №100 МТК-5054-3Led-W-0,72W-12V SMD5054 IP65 48 мм белый, привносит инновацию в светотехнику.Эффективность и устойчивость
Включающий в себя 3 светодиода типа SMD5054, этот модуль обеспечивает высокую эффективность освещения при номинальной мощности всего 0,72W. Работая на напряжении 12V, он обладает великолепной энергоэффективностью.Прочность и защита
С IP65 защитой модуль предлагает устойчивость к пыли и воде, что делает его идеальным для использования в сложных условиях.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Холодний білий, Білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 0.72 Вт |
| Світловий потік | 150 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Мінімальній крок встановлення | 1 мм |
| Максимальний крок встановлення | 10 мм |
| Мінімальна робоча температура | -27 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Колірна температура | 7000K |
| Габарити | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Висота | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴


