Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодний модуль №92 MTK-5730-3Led-W-1W Plastic SMD5730 IP65 білий
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 1009267
13 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодний модуль №92 MTK-5730-3Led-W-1W SMD5730 IP65: Білий досконалість у освітленні
Компактність та потужність в одному
Світлодіодний модуль №92 MTK-5730-3Led-W-1W SMD5730 IP65 білий поєднує в собі мініатюрність та високу світловіддачу. Світлодіоди SMD5730 забезпечують якісне освітлення зі споживанням всього в 1Вт.Довговічність та надійність
Завдяки захисту IP65, модуль стійкий до вологості та пилу, що робить його ідеальним для використання у різних умовах. Пластиковий корпус стійкий до ударів, що забезпечує тривалий термін служби модуля.Біле світло для будь-якого застосування
Білий колір свічення робить модуль №92 MTK-5730-3Led-W-1W універсальним варіантом для будь-якого освітлення - від підсвічування вивісок та оформлення інтер'єрів до вуличного освітлення. Цей модуль – ідеальне рішення для тих, хто цінує якість та ефективність.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Кількість кольорів | 1 |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Холодний білий, Білий |
| Кут свічення | 120 град. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Напруга | 12 В |
| Максимальна потужність | 1 Вт |
| Світловий потік | 170 лм |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Мінімальній крок встановлення | 1 мм |
| Максимальний крок встановлення | 10 мм |
| Мінімальна робоча температура | -27 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | SMD5730 |
| Колірна температура | 7000K |
| Габарити | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.



