
Світлодіодна стрічка 12В 1м AVT-1020W3014-12 SMD 3014 204 LED/m IP20 Білий
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1010561
146 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
Загальні характеристики
Світлодіодна стрічка 12V SMD 3014 204led IP20 білий 18W негерметична - ставитися до класу слабкострумових світлодіодів. Розмір діода становить 3,0х1,4х0,75 мм. Светоотдача - 13 лм. Стрічка не має спеціального покриття з силікону, завдяки чому її не рекомендують використовувати в запорошених і вологих приміщеннях.
Сфера застосування
Стрічка білого світіння знайшла особливе місце в дизайні. Завдяки гнучкій основі з її допомогою можна підсвітити практично будь-яку геометричну фігуру.
Лед стрічку використовують так само для підсвічування торгового устаткування. При цьому роблячи акцент на певній ніші або підсвічують рекламу.
Особливості монтажу
Стрічка оснащена двостороннім скотчем. Щоб зчеплення з поверхню було максимальним необхідно добре її обробити, а саме знепилити і знежирити спеціальними розчинами.
При необхідності можна розділити стрічку на кілька частин або спаяти в довшу лінію. Це можна виконати за допомогою спеціальних конекторів або паяльника. Підключення - паралельне.
До мережі стрічка підключається через драйвер. Його потужність розраховують із загальної довжини ланцюга. При монтажі необхідно врахувати, що в подальшому драйвер і стрічку необхідно обслуговувати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість світлодіодів | 204 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1800 лм |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 50000 годин |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD3014 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Упаковка | Котушка |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 2 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 1.5 см |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас якості | Premium |
| Кратність різання | 1,5 см (3 світлодіодів) |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Робоча температура | -40° до 60°C |
| Робоча напруга | 12 В |
| Робочий струм | 2 А/метр |
| Розміри | 5000 х 10 х 2 мм |
| Термін служби світлодіодів | 50 тис. годин |
- Ціна: 146 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м








