Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
Опис товару
RGB Контролер RF 18A 2.4G DC12-24V Радіо - Сенсорний 11 кнопок
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Вихідний струм LED контролера RF 18A 2.4G DC12-24V складає 18А, має 3 канали, живиться від блоків живлення 12-24V стабільного електричного струму.
LED контролер DC12-24V 18A 2.4G Group DS Touch RGB controller для керування:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвітки;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RGB Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 216 Вт |
| Струм | 18 А |
| Кількість каналів | 3 |
| Кількість кнопок | 11 шт. |
| Кількість програм | 20 шт. |
| Колірна гамма | RGB |
| Діапазон роботи | 50 м |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Кількість підключається стрічки | 10 м |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Робоча напруга (В) | 12-24 |
| Напруга мережі | Двадцять чотири, 12-24 В, Дванадцять |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 768 ₴


