
LED Контролер RGBW RF 40А DC5-24V Радіо - Сенсорна панель 8 кнопок
- Немає в наявності
- Код: 1022731
685 ₴
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
RGBW Контролер RF 40А DC5-24V Радіо - Сенсорна панель 8 кнопок
Лед контролер - це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGBW стрічки.
Переваги LED контролера світлодіодного RGBW 40А DC5-24V RF Радіо - Сенсорний 8 кнопок:
- за допомогою сенсорного кільця можна вибрати потрібний колір світіння стрічки;
- здатність керувати яскравістю світіння стрічки.
При покупці контролера потрібно враховувати споживану потужність Led стрічки Вт/м, оскільки кожен LED контролер має певну потужність.
Завдяки динамічним та постійним режимам з використанням представленого контролера можна створити багато різноманітних кольорових композицій світла. Кількість режимів світіння дозволять організувати справжнє світлотехнічне шоу.
RGBW контролер світлодіодний 40А DC5-24V RF Радіо (8 кнопок) призначений для управління RGB+W лед продуктами.
Вихідний струм контролера становить 40А, живиться від блоків живлення 5-24V стабільного електричного струму.
LED контролер світлодіодний 40А DC5-24V RF Радіо - Сенсорний 8 кнопок для управління:
- кольором і яскравістю світіння лед підсвічування;
- режимом світіння;
- зміною кольору;
- увімкненням-вимкненням підсвічування.
Пульт функціонує в режимі RF дистанційного керування. За допомогою сенсорного кільця на пульті можна правильно настроювати відтінок кольору світіння. Даний контролер йде в комплекті з радіопультом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RGB Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Тип управління | Сенсорне |
| Напруга | 12 В |
| Потужність | 480 Вт |
| Струм | 40 А |
| Кількість каналів | 4 |
| Кількість кнопок | 8 шт. |
| Кількість програм | 20 шт. |
| Колірна гамма | RGB+W |
| Діапазон роботи | 50 м |
| Регулювання | Яскравості, Швидкості, Пам'ять останньої налаштування |
| Кількість підключається стрічки | 10 м |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Робоча напруга (В) | 5-24 |
| Напруга мережі | Двадцять чотири, 5-24 В, Дванадцять |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 685 ₴

