
Світлодіодна стрічка 12В 1м LLS-300RGB-P-5050-12 SMD 5050 60 LED/m IP65 RGB герметична
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 0115430
65 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
одна стрічка 12V SMD 5050 60led IP65 RGB 14.4W герметична - це багатобарвна RGB led клас стрічки Стандарт, підвищене якість підкладки і контактів, в 1 метрі led lenta вмонтовано 60 світлодіодів SMD 5050 RGB. Клас захисту стрічки IP65 герметична. Дана стрічка встановлюється всередині і поза приміщеннями, може бути використана в умовах підвищеної вологості і є брызгоустойчевой. На зворотний бік стрічки завдано двосторонній скотч високої якості з маркуванням 3М, з його допомогою стрічка може кріпиться до будь-якої поверхні, виключаючи поверхні з сипучої основою.
Світлодіодна стрічка SMD 5050 RGB використовується для декоративного підсвічування стелі, ванної, дахи будинків, плінтусів, карнизів, штор, а також для освітлення рекламних лайт боксів, стендів і вітрин.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Потужність | 14.4 Вт |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 5 см |
| Світловий потік | 1000 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 2.5 мм |
- Ціна: 65 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м






