Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03

Світлодіодна стрічка 12В 1м LLS-600WW-2835-IP20-12 SMD 2835 120 LED/m IP20 Теплий Білий
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 0112088
38 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відпускається в котушках по 5 метрів
LLS-600WW-2835-IP20-12: ідеальний баланс з Теплим білим світлом
Світлодіодна стрічка LLS-600WW-2835-IP20-12 створює рівномірне та яскраве освітлення з теплим білим світлом. 120 світлодіодів SMD 2835 на метр забезпечують високу яскравість та рівномірність світла.Тепле біле світло для універсального застосування
Тепле біле світло підходить для будь-якого простору. Він створює чисту та свіжу атмосферу, що ідеально підходить для робочих зон, комерційних приміщень або домашніх інтер'єрів.Ефективність та довговічність
Працююча від 12V світлодіодна стрічка LLS-600WW-2835-IP20-12 забезпечує енергоефективне освітлення. Клас захисту IP20 запобігає проникненню великих твердих тіл, збільшуючи надійність та довговічність стрічки. В цілому, LLS-600WW-2835-IP20-12 - це світлодіодна стрічка, що пропонує Тепле біле світло, що ідеально підходить для будь-якого простору. Вона забезпечує високу яскравість та рівномірність світла, що робить її універсальним рішенням для будь-яких завдань освітлення.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Колірна температура | 4500K |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 3 см |
| Світловий потік | 960 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 2.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 9.6 |
| Максимальна робоча температура | 60 |
| Висота | 8 |
| Упаковка | Котушка |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Режим роботи | Статичний |
| Термін служби | 50000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Робоча температура | -40° до 60°C |
| Термін служби світлодіодів | 50 тис. годин |
| Клас захисту | IP20 |
| Кратність різання | 3 см (3 світлодіода) |
| Робоча напруга | 12 В |
| Робочий струм | 0.8 А/метр |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Клас якості | Standart |
| Бренд | LedMart |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м

