Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

З'єднувач №16, DC круглий "тато" (з проводом)
- Немає в наявності
- Код: 1017801
23 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
З'єднувальний кабель, DC круглий "тато" (з проводом)
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Розмір (шткера): | 5.5 х 2.1 мм |
|---|---|
| Довжина кабелю: | 100 мм |
| Клас захисту: | IP20 |
| Кількість роз'ємів: | 1 шт. |
| Контактів у гніздах: | 2 шт. |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LED Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Сумісність | світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD5050 RGB |
| Кількість роз'ємів | 2 шт. |
| Розмір | 12 х 16 мм |
| Довжина кабелю | 152 мм |
| Контакти в роз'ємі | 4 шт. |
| Тип | Кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴


