Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

З'єднувач для світлодіодної стрічки RGB №8, 10 мм, 1 затискач + "штекер"
- Готово до відправки
- Код: 1012310
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Сполучний кабель для світлодіодних стрічок на світлодіодах SMD5050 RGB, 2 роз'єми.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Розмір (ширина x довжина): | 10 х 16 мм |
|---|---|
| Довжина кабелю: | 152 мм |
| Клас захисту: | IP20 |
| Кількість роз'ємів: | 2 шт. |
| Контактів у гніздах: | 2 шт. |
| Сумісність: | світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD5050 RGB |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LED Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту | IP20 |
| Сумісність | світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD5050 RGB |
| Кількість роз'ємів | 2 шт. |
| Розмір | 12 х 16 мм |
| Довжина кабелю | 152 мм |
| Контакти в роз'ємі | 4 шт. |
| Тип | Кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴





