Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодна стрічка 12В 1м LLS-600W-2835-IP20-12 SMD 2835 120 LED/m IP20 Білий
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 0112095
38 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Відпускається в котушках по 5 метрів
Унікальна світлодіодна стрічка LLS-600W-2835-IP20-12
Світлодіодна стрічка LLS-600W-2835-IP20-12 - це високоякісне освітлювальне обладнання, яке є метровою стрічкою з 120 світлодіодами SMD 2835. Вона функціонує при напрузі в 12В, забезпечуючи оптимальне освітлення при мінімальному енергоспоживання.Чудовий дизайн та продуктивність
Світлодіодна стрічка має стильний і сучасний дизайн. Білий колір світлодіодів створює приємне та яскраве освітлення. Поряд із цим, стрічка має високу ефективність, перевершуючи більшість традиційних джерел світла.Надійність та безпека
Модель LLS-600W-2835-IP20-12 відрізняється своєю надійністю та безпекою. Захисний клас IP20 гарантує захист від проникнення твердих тіл розміром понад 12 мм. Це говорить про довговічність продукту та його здатність протистояти пошкодженням. Таким чином, світлодіодна стрічка LLS-600W-2835-IP20-12 – ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, ефективність та стиль у освітленні.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | Білий |
| Напруга | 12 В |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча температура | -40° до 60°C |
| Клас якості | Standart |
| Бренд | LedMart |
| Робоча напруга | 12 В |
| Робочий струм | 0.8 А/метр |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Кратність різання | 3 см (3 світлодіода) |
| Термін служби світлодіодів | 50 тис. годин |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина | 5000 мм |
| Режим роботи | Статичний |
| Колірна гамма | Білий |
| Споживана потужність | 9.6 |
| Світловий потік | 960 |
| Кут свічення | 120 |
| Упаковка | Котушка |
| Термін служби | 50000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Довжина | 1000 |
| Висота | 8 |
| Ширина | 2.4 |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Максимальна робоча температура | 60 |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Інтервал різання | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




