
Світлодіодна стрічка 12В 1м LLS-300NW-2835-12 SMD 2835 60 LED/m IP20 нейтральний білий
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 0020723
22 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
Відпускається в котушках по 5 метрів
Світлодіодна стрічка 12V LED-LENTA SMD 2835 60 LED/m IP20 нейтральний білий Standart - яскраве та економічне джерело освітлення
Переваги світлодіодної стрічки SMD 2835 60 LED/m:
- Висока яскравість світіння та енергоефективність;
- Довгий термін служби - до 50 000 годин;
- Низьке тепловиділення;
- Простота монтажу та експлуатації;
- Малі габарити та гнучкість;
- Захист від впливу пилу та вологи (IP20).
Світлодіодна стрічка 12V SMD 2835 60 LED/m IP20 нейтральний білий Standart - ідеальний вибір для створення яскравого та економічного освітлення всередині приміщень. Стрічка має високу світловіддачу, забезпечуючи яскраве та комфортне освітлення, при цьому споживає менше енергії, ніж звичайні лампи та лампочки. Крім того, світлодіоди відрізняються високою надійністю та довговічністю, що дозволяє економити на заміні освітлювальних пристроїв. Світлодіодна стрічка також легко монтується на різні поверхні завдяки своїй гнучкості та малим габаритам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Напруга | 12 В |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча напруга | 12 В |
| Клас якості | Standart |
| Бренд | LedMart |
| Робочий струм | 0.4 А/метр |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Кратність різання | 5 см (3 світлодіода) |
| Термін служби світлодіодів | 50 тис. годин |
| Розміри | 5000 х 8 х 2,4 мм |
| Клас захисту | IP20 |
| Режим роботи | Статичний |
| Колірна гамма | Білий, Нейтральний |
| Споживана потужність | 4.8 |
| Світловий потік | 480 |
| Кут свічення | 120 |
| Упаковка | Бухта |
| Термін служби | 50000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Довжина | 1000 |
| Висота | 2.4 |
| Ширина | 8 |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Максимальна робоча температура | 80 |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Інтервал різання | 5 |
| Кількість режимів світіння | 1 |
- Ціна: 22 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м





