Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Опис товару
Блок живлення 24В 10.41A AVT-250-24V-10.41A: характеристики та застосування
Характеристики
Блок живлення AVT-250-24V-10.41A забезпечує вихідну напругу 24 В та струм до 10.41 А. Максимальна потужність становить 250 Вт. Розміри блоку живлення – 257×49×29 мм. Корпус блоку живлення виконаний з якісного пластику, що забезпечує надійний захист від пошкоджень та пилу. Для захисту від перевантажень, коротких замикань та перенапруги передбачені відповідні механізми.Застосування
Блок живлення AVT-250-24V-10.41A може використовуватися в різних галузях, де потрібне надійне та стабільне живлення. Наприклад, він може бути використаний для живлення світлодіодних стрічок, камер відеоспостереження, моніторів, промислових комп'ютерів та інших пристроїв. Завдяки своїй високій ефективності та довговічності, блок живлення AVT-250-24V-10.41A дозволяє скоротити витрати на технічне обслуговування та ремонт обладнання, а також зменшити енергоспоживання.Висновок
Блок живлення AVT-250-24V-10.41A є надійним та якісним джерелом живлення, яке підійде для різних пристроїв та систем. Його характеристики, такі як потужність, напруга і струм, а також захист від перевантажень і перенапруги, дозволяють використовувати блок живлення в різних умовах.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип стабілізації | За напругою |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 10.41 А |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Мінімальна вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 250 Вт |
| Мінімальна вихідна потужність | 1 Вт |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна температура зберігання | -20 град. |
| Максимальна температура зберігання | 80 град. |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Дистанційне управління | Ні |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Наявність амперметра | Ні |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 257 мм |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 49 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴



