
Світлодіодна стрічка 12В 1м LEDUA SMD 5630 60 LED/m IP20 Білий
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 0012021
48 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
Загальні характеристики
Світлодіодна стрічка 12 V SMD 5630 60led IP20 білий 12 W негерметична — це новий крок розвитку в індустрії. У корпус світлодіода розміром лише 5,6*3 мм фахівці вмонтували напівпровідниковий прилад із застосуванням нових матеріалів. На відміну від старіших версій ця стрічка характеризується більшою потужністю і світловіддачею. Світловий потік досягає 58 лм.
Сфера застосування
Негерметична стрічка з високою яскравістю часто використовується для оформлення приміщень із високими стелями. Вона добре прижилася в дизайні банкетних залів і в оформленні реклами в магазинах. З її допомогою роблять підсвітку всередині кафе та барів.
Цей тип стрічки чудово підходить як додаткове освітлення. Також добре себе зарекомендувала як підсвітку всередині меблів.
Особливості монтажу
Поверхня стрічки не покрита захисним шаром, тому її можна використовувати виключно в приміщеннях із нормальною вологістю. Високий рівень запиленості приміщення так само може спровокувати поломку виробу.
Перед монтажем стрічки поверхню знежирюють і знежирюють. Щоб поліпшити теплопровідність, використовують спеціальний профіль, який монтують безпосередньо на поверхню. Для розсіювання світла використовують спеціальний пластиковий профіль. У такий спосіб світло стає м'якшим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 60 шт. |
| Напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Колір світіння | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | MTK |
| Клас захисту | IP20 |
| Клас якості | Standart |
| Кратність різання | 5 см (3 світлодіода) |
| Виробник світлодіодів | Epistar |
| Робоча температура | -40° до 60°C |
| Робоча напруга | 12 В |
| Робочий струм | 1 А/метр |
| Розміри | 5000 х 10 х 2 мм |
| Термін служби світлодіодів | 50 тис. годин |
| Світловий потік | 1500 |
| Кут свічення | 120 |
| Колірна гамма | Білий |
| Інтервал різання | 5 |
| Колір шнура живлення | Білий |
| Висота | 2 |
| Ширина | 10 |
| Упаковка | Котушка |
| Мінімальна робоча температура | -40 |
| Споживана потужність | 12 |
| Режим роботи | Статичний |
| Довжина | 1000 |
| Термін служби | 50000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна робоча температура | 60 |
- Ціна: 48 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м




