Київ, Україна
+380 (63) 047-53-67
+380 (96) 055-85-25
+380 (66) 282-37-03
вверхвниз

Світлодіодна стрічка 12В LLS-600Y-P-3528-12 SMD 2835 120 LED/m IP65 Жовтий
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 0112112
69 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (63) 047-53-67
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис товару
Світлодіодна стрічка LLS SMD 2835 120 LED/m IP65 Жовтий - ідеальне освітлення для вашого будинку
Шукаєте ефективне та стильне освітлення для дому? Світлодіодна стрічка 12В LLS SMD 2835 120 LED/m IP65 Жовтий (LLS-600Y-P-3528-12) - ідеальний вибір. Завдяки високій якості та яскравому світінню, цей продукт забезпечить комфортне освітлення в будь-якому приміщенні.
Відмінні риси LLS-600Y-P-3528-12
Світлодіодна стрічка LLS SMD 2835 відрізняється від інших завдяки:
- Висока яскравість - 120 LED/m, що забезпечує рівномірне освітлення;
- Ефективний діод SMD 2835, який гарантує тривалий термін служби;
- IP65 захисту, що робить стрічку волого- і пиленепроникною;
- Універсальне жовте підсвічування, яке створює затишну атмосферу.
Світлодіодна стрічка LLS SMD 2835 120 LED/m IP65 Жовтий стане незамінним елементом інтер'єру вашого будинку, створюючи не тільки прекрасне освітлення, а й затишну атмосферу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Жовтий |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Напруга | 12 В |
| CRI | Ra>80 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Світловий потік | 800 лм |
| Кут свічення | 120 град. |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 2.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м


