
Портативний фрезер ручка для манікюру YFZ-05 на 20 тис.об/хв. 20 ват білий
- Немає в наявності
- Код: 2031003
172 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (96) 055-85-25
- +380 (66) 282-37-03
Фрезер YFZ-05 mini — Ідеальний вибір для домашнього використання. Він чудово справляється з обробкою бічних валиків, птегірія та шкіри стоп. Впорається пристрій і з тонким покриттям (гель-лак або біогель). Портативний апарат для манікюру — це об'єднаний у ручці мікромотор та блок управління. Така конструкція не дасть професійної потужності, але ідеально підходить для використання в домашніх умовах.
Докладніше про фрезер YFZ-05 mini
● Потужності 20 Ватт достатньо для безпечного та ефективного використання пристрою вдома.
● Відсутність блоку управління заощаджує місце.
● Зручно лежить у руці.
У комплекті ви отримуєте: ручку-фрезер, блок живлення та набір із 6 стандартних фрез та 6 насадок з наждакового паперу. Для того, щоб зафіксувати фрезу, необхідно затиснути кнопку на корпусі ручки. Утримуючи кнопку, відкрутіть верхню частину фрезера. Потім вставте насадку. Далі загвинчуйте верхній патрон доки не відчуєте, що кнопка просіла вниз. Відпустіть кнопку. Для включення апарату та регулювання швидкості на корпусі є спеціальне коліщатко. Звертаємо вашу увагу, що у цій моделі немає реверсу. Якщо плануєте знімати покриття, вам знадобиться спеціальна керамічна або сталева фреза. Їх можна придбати на нашому сайті.
Неможливо уявити більш практичне та витривале обладнання, ніж дана модель портативного фрезера для манікюру та педикюру. Компактний і легкий, він не займатиме багато місця і захаращуватиме ваш робочий стіл, ви зможете запросто його сховати.
Плюси портативного компактного фрезера для манікюру та педикюру
-
Кращий варіант для жінок, який бажають завжди залишатися красивими і доглядають нігтики вдома.
-
Ви зможете впоратися з роботою максимально швидко, процедура не триватиме багато часу.
-
Ви назавжди забудете про болючі відчуття або прояв алергічних реакцій.
Високий рівень комфорту та бездоганний результат
Наш пристрій — це найкращий варіант поєднання доступної для кожної ціни та першокласної якості. Воно буде працювати від мережі, а в наборі ви також отримаєте мережний адаптер та набір із шести насадок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Потужність | 20 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник |
| Вага | 0.165 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Виробник | Нігтик |
- Ціна: 172 ₴







