
Для проведення якісного манікюру використовується фрезер. Представлене інноваційне оснащення має відмінні технічні та експлуатаційні характеристики, тому підходить для застосування у салонах. У наборі представлені всі необхідні насадки, за допомогою яких можна з високою точністю провести необхідні маніпуляції. Основними перевагами представленого обладнання є безпека, довговічність, практичність, сучасний дизайн.
Відмінні риси фрезера
● Прилад має 6 насадок з алмазним напиленням.
● Для створення використано якісні міцні матеріали, за допомогою яких обладнання може витримувати великі навантаження під час експлуатації.
● За допомогою насадок нарощування нігтів спрощується, всі маніпуляції майстер робить швидко та якісно.
Фрезер є ідеальною заміною на стандартні інструменти, відрізняється високою ефективністю при мінімальному споживанні енергії.
Неможливо уявити собі нормальну роботу жодного салону без якісного, перевіреного та практичного фрезера для манікюру та педикюру. Наша модель перевершить усі ваші очікування, адже працювати з нею легко та зручно. Демократична ціна стане додатковим бонусом.
Плюси фрезера для манікюру та педикюру з насадками в комплекті
-
Завдяки представленій техніці ви без проблем впораєтеся з нарощуванням нігтів, процедура пройде дуже швидко.
-
Ця модель має оригінальний та стильний зовнішній вигляд, який відмінно впишеться в обстановку вашого салону.
-
У комплекті ви отримаєте також комплект із шести насадок з алмазним напиленням.
Широкий спектр використання
Така техніка вже набула величезного поширення, адже за її допомогою ви зможете робити апаратний манікюр, а також верхню корекцію нігтів (гель або акрил). Ручка надійно захищена від перегріву.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс, Вбудований запобіжник, Підставка для ручки |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 808 ₴






